Урочиста церемонія вручення дипломів PhD НаУКМА випускникам Докторської школи ім. родини Юхименків НаУКМА

3 лютого, 15.00, Конґреґаційна зала Староакадемічного (Мазепиного) корпусу

Рішення про присудження ступеня доктора філософії Тетяні Степурко (PHD у галузі управління в охороні здоров’я) і Марії Сидорович (PHD у галузі фінансів) з відзнакою «summa cum laude» було прийняте Вченою Радою НаУКМА  31 жовтня 2013 року.

Для церемонії урочистого вручення PHD дипломів обрали символічний день Урочистого закриття Днів науки НаУКМА, коли за традицією відзначають лауреатів премії ім. П. Могили.

Церемонія 13 лютого 2014 р. – це вже вже четверте вручення дипломів у Докторській школі НаУКМА, що відзначає успішні захисти перших випускників докторських програм і здобуті ними в 2011-2013 рр. PHD ступені: Ганна Бєленька (PHD in Finance), Олег Іванов (PHD in Mass Communications), Дар’я Тарадай (PHD in Mass Communications), Анастасія Гринько (PHD in Mass Communications), Дарія Орлова (PHD in Mass Communications).

Запрошуємо колег і друзів!