Наші вітання!

Вітаємо Владислава Данилейка, студента ІІІ р.н. БП ФПвН, який посів І місце у Фіналі щорічного Національного конкурсу ораторського мистецтва англійською мовою, що проводився 7 лютого 2014 року Спілкою англійської мови України на факультеті іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка (м.Кіровоград).

У фіналі змагалися представники різних навчальних закладів України, які успішно подолали І та ІІ етапи конкурсу в своїх містах. Владислав Данилейко виборов беззаперечне І місце і тепер буде представляти Україну на Міжнародному конкурсі ораторського мистецтва у Лондоні (Велика Британія).

Звіт про подію на веб-сторінці закладу, де проводився конкурс.

Варто також нагадати, що минулого року Владислав Данилейко виборов І місце на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови у м. Харків.

Щиро вітаємо Владислава із перемогою і бажаємо подальших яскравих звершень!