Ювілейна П'ята Всеукраїнська наукова web-конференція молодих вчених

3 березня, 10.00, ауд.1-301

Організаторами конференції «Особливості розвитку регіонів України в нових економічних умовах» підтримки Мінстерства освіти і науки України виступають кафедра маркетингу і управління бізнесом НаУКМА та кафедра менеджменту підприємницької діяльності Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського.

Також співорганізаторами конференції є Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Полтавський університет економіки і торгівлі, Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет», Івано-Франковський інститут менеджменту Тернопільський національний економічний університет.

У 2013 році в конференції взяли участь 202 молодих науковці з 13 університетів України.

Координатор від НаУКМА, член програмного комітету: декан Факультету економічних наук, к.е.н., доцент Гуменна О.В.