Презентація проекту "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФОРУМ"

03 березня, 11.00, Конґрегаційна Зала Староакадемічного корпусу

Проект «Європейський форум» ініційований провідними інтелектуалами та громадськими діячами Європи, серед яких Бернар-Анрі Леві (Франція), Костянтин Сігов (Україна), Адам Міхнік (Польша), Йошка Фішер (Німеччина), Мілан Кундера (Чехія), Умберто Еко (Італія) та інші.

Метою «Європейського форуму» є організація широкого діалогу щодо європейських цінностей серед інтелектуалів і громадських активістів України, Росії та Білорусі, за участю чільних представників європейського громадянського суспільства.

Форум також дозволить прокласти міст між поколінням великих інтелектуалів і видатних особистостей, які побудували Європу, та новими поколіннями, які нині переймають цю естафету і б'ються за наше спільне європейське майбутнє.

Співорганізатори ініціативи:

Національний університет Києво-Могилянська Академія,

Паризький журнал і портал «La Regle du Jeu» («Правила гри»),

Європейський антирасистський рух – EGAM,

за підтримки посольств країн Європи в Україні.

Діяльність Форуму передбачатиме: - проведення серії лекцій та семінарів провідних європейських інтелектуалів і громадських лідерів у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» та партнерських університетах інших міст України, в тому числі Харкова, Одеси, Донецька, Дніпропетровська, Сімферополя;

- створення та динамічне оновлення веб-сайту для розміщення текстових і мультимедійних матеріалів з проблематики Форуму, а також організації широкого діалогу інтелектуалів та громадськості з приводу розвитку та імплементації європейських цінностей в Україні та Східній Європі загалом;

- максимальне єднання українських та зарубіжних (західноєвропейських, російських, білоруських) вчених та громадських діячів у безпосередньому та дистанційному спілкуванні в контексті єдиної інтелектуальної «Європи без кордонів».