Гостьова лекція Виконавчого директора УГСПЛ Аркадія Бущенка.

6 березня 2014 року о 10:00 год. в приміщенні Правничої клініки (9 корпус, ауд. 4) відбудеться гостьова лекція Виконавчого директора УГСПЛ Аркадія Бущенка.

Українська Гельсінська спілка з прав людини – Всеукраїнська асоціація громадських правозахисних організацій, місія якої полягає в сприянні практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 1975 року, інших прийнятих на його розвиток міжнародних правових документів, а також усіх інших зобов’язань України в сфері прав людини та основних свобод.

Під час зустрічі з Аркадієм Петровичем, студенти матимуть можливість дізнатись про захист прав людини та основоположних свобод у судах, органах державної влади та місцевого самоврядування; надання правової допомоги особам у захисті своїх прав і свобод; здійснення постійного моніторингу дотримання прав людини та основоположних свобод в Україні й інформування про факти порушень прав і свобод.

Запрошуються всі бажаючі викладачі та студенти факультету правничих наук.