Відкрито Науковий центр учнівської молоді при НаУКМА

4 березня 2014 р. відбулась зустріч учнів київських шкіл, вчителів, педагогів Київської МАН з викладачами Києво-Могилянської академії, на якій урочисто було відкрито роботу Наукового центру учнівської молоді при НаУКМА.

З вітальним словом виступили в.о. президента НаУКМА В.П. Моренець та директор Київської МАН В.О. Васинюк.

Немає сумнівів, що майбутня співпраця досвідчених вчених Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та учнів-членів Київської Малої академії наук сприятиме профорієнтаційному вибору школярів, допоможе визначитися з темами досліджень, навчить любити і поважати науку, прививатиме перші навички дослідницької роботи, і неодмінно слугуватимуть мотивацією стати студентами престижного закладу, повідомляє сайт Малої Академії наук.