Одним із суддів Конституційного суду став професор НаУКМА

Лічильна комісія Верховної Ради 13 береня 2014 року вирішила вважати призначеними на посаду сідді Конституційного суду чотири кандидатури.

Одним із тих, хто прийняв присягу в залі засідань парламенту є професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук факультету правничих наук НаУКМА, доктор юридичних наук, ad hoc суддя Європейського Суду з прав людини Станіслав Володимирович Шевчук.

Станіслав Шевчук - (1969 р.н.) український юрист, доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної Академії правових наук України, Суддя Європейського Суду з прав людини.

Освіта - Українська юридична академія (нині - ім.Я.Мудрого).

Стажувався в Університеті Дюка, Чикаго (США), Бірмінгему (Велика Британія), Університеті Лювену (Бельгія), Інституті Макса Планка (ФРН).

Працював експертом ООН у Місії ООН у республіці Таджикистан, експертом Світового Банку, радником з правових питань, керівником відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Вітаємо!