У Могилянці пройде круглий стіл про PR в контексті Євромайдану

28 березня, о 15:00, ауд. 4-100

Кафедра зв’язків з громадськістю, психології та педагогіки НаУКМА організує і проводить круглий стіл на тему «Актуалізація проблем зв’язків з громадськістю у критичні часи цивілізаційної трансформації українського суспільства»

Мета заходу - в контексті «Євромайдану», як особливої форми політичного протесту проти антинародного режиму Януковича, обговорити питання зростання значення професійних зв’язків з громадськістю як засобу прискорення цивілізаційної трансформації українського суспільства.

Питання для обговорення:

- головні причини нікчемності практики зв’язків політичного режиму Януковича з громадськістю (на окремих прикладах);

- злочинні діяння вдали проти Майдану та їх вплив на міжнародну громадську думку;

- динаміка розгортання протестних дій широкої громадськості, їх новинарний зміст і характер та вплив на формування позитивного міжнародного іміджу Євромайдану (на конкретних прикладах);

- перспективи піднесення міжнародного іміджу України в контексті перемоги народу над режимом Януковича;

- «Євромайдан» як особливий політично-культурний феномен та його вплив на довгострокові перспективи євроінтеграції України (можливі сценарії міжнародних PR-програм і кампаній).

- уроки Євромайдану як феномену демократії в контексті потреб розбудови цивілізованої системи зв’язків з громадськістю в Україні.

Для участі у роботі круглого столу запрошуються випускники, студенти та викладачі магістерської програми «Менеджмент зв’язків з громадськістю», PR-фахівці державних установ, підприємницьких структур, представники політичних партій та громадських організацій України.

Загальна кількість учасників – до 40 осіб .