Міжнародний семінар «Східне партнерство: виклики після Майдану»

04 квітня, КМЦ НаУКМА

Центр ім. Жана Моне з європейських студій за підтримки Програми Жана Моне проводить семінар за участю провідних європейських і міжнародних експертів.

Основні теми для обговорення:

 визначення політичних, економічних і правових викликів, які можуть постати перед країнами Східного партнерства після Майдану;

 здійснення наукового і експертного аналізу угод про асоціацію між ЄС та країнами Східного партнерства;

 з'ясування можливостей співробітництва між країнами Східного партнерства та Євразійським економічним союзом;

 обговорення впливу подій на Майдані на країни Східного партнерства і Росію.

Робочі мови міжнародного семінару: англійська та українська (переклад не забезпечується).

До участі в міжнародному семінарі запрошуються науковці, викладачі, аналітики, експерти, представники владних структур, міжнародних та громадських організацій, аспіранти, студенти.

Участь у міжнародному семінарі безкоштовна.

Реєстрація - до 02 квітня 2014 року (включно), надіславши повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою теми листа: семінар Жана Моне 04 квітня) або за тел: (044) 425 60 73 (Людмила Василівна Косенко).

Кількість учасників семінару обмежена.

Додаткову та поточну інформацію про семінар можна отримати на веб-сторінці Центру ім. Жана Моне з європейських студій НаУКМА.

Програма семінару - за посиланням.