Відкрита лекція-зустріч з Адамом Міхніком

05 квітня,10:00-11:30, ауд.1-217 (Актова зала)

Почесний професор НаУКМА, активний учасник проекту «Європейський форум» проведе лекцію та відповість на запитання аудиторії.

Для участі просимо зареєструватись за посиланням.

Книги А.Міхніка будуть представлені на ятці Українського гуманітарного видавництва «Дух і Літера»

Адам Міхнік - видатний польський громадсько-політичний діяч;

- один із ідейних натхненників «Солідарності», дисидент і політв'язень часів ПНР;

- журналіст, засновник і головний редактор найбільшого щоденного друкованого видання Польщі «Газета Виборча».

За версією Financial Times, один із 20 найвпливовіших журналістів світу (2006);

- популярний поет і письменник, видавець;

- Почесний професор Національного університету "Києво-Могилянська академія";

- Почесний доктор Міннесотського та Мічиганського університетів, Нової Школи соціальних досліджень (Нью-Йорк);

- лауреат премії «За свободу» французького ПЕН-клубу, Міжнародної премії «Еразмус» (Нідерланди), премії Спілки європейських журналістів, Кавалер ордена Почесного Легіону (Франція) та ін. нагород і призів у галузі літератури, журналістики і прав людини.

Лекція відбудеться у рамках співпраці НаУКМА та проекту «Європейський форум».