Вітаємо кафедру хімії НаУКМА із 20-річчям заснування!

Кафедра хімії була заснована 01 квітня 1994 р.

За час своєї діяльності з 1994 по 1999 рр. кафедра була обслуговуючою - читала хімічні курси кафедрам факультету природничих наук. Завдяки великій роботі, проведеній зав. кафедри Бриком М.Т. та колективом кафедри у 1998-1999 рр. була отримана ліцензія на підготовку бакалаврів зі спеціальності «Хімія» і у 2000 р. відбувся перший набір на бакалаврську програму з хімії.

У 2004 р. відбувся перший випуск бакалаврів в кількості 15 випускників. В цьому ж році відбувся перший набір на єдину в Україні магістерську програму «Мембранні та сорбційні процеси і технології».

За час існування кафедри хімії як випускової кафедри з 2000 р. підготовлено 165 бакалаврів та 92 магістри.

Співробітниками кафедри захищено шість кандидатських та одна докторська дисертація.

Випускниками кафедри хімії захищено шість кандидатських та три PhD-дисертацій.

В даний час на стажуванні за кордоном перебуває вісім випускників кафедри.

Навчаються в аспірантурі в Україні сім випускників кафедри. Навчаються на PhD-програмах за кордоном шість випускників кафедри. Захистили PhD–дисертації троє випускників кафедри.

Студенти та викладачі кафедри хімії отримували гранти Президента України, Кабінету Міністрів України, НАТО, фонду братів Кличків, фонду Пінчука. Студенти кафедри неодноразово були лауреатами премії М.Кравця як для студентів, так і для молодих викладачів.

Зичимо подальшого зростання, успіхів і нових творчих здобутків!