День донора крові-2014

09 квітня, з 9.00, 6 корпуc, 1 поверх, аудиторія Школи охорони здоров'я

Клуб Донорів Крові та Школа охорони здоров'я Києво-Могилянської академії знову запрошує тебе поділитися теплом свого серця із тими, хто цього зараз так потребує.

Замислюєшся, що б ти міг зробити корисного для країни сьогодні?

Шукаєш, кому потрібна твоя допомога?

В лікарнях Києва та області сотні дітей чекають на чергову партію донорської крові, яка може допомогти врятувати їх життя. Не відкладай на завтра цей героїчний, а для когось і життєво важливий вчинок!

Отже, 09 квітня 2014р. з 09.00 до 13.00 в 6-му корпусі Києво-Могилянської академії (1 поверх, аудиторія Школи охорони здоров'я) чекатимемо на тебе.

Прийди і стань донором крові!

Нагадуємо, що за 2 дні до здачі крові необхідно утриматися від вживання алкоголю.

Із собою необхідно мати паспорт громадянина України.

Ініціативу підтримує Українська Федерація Йоги, приєднуйтесь і Ви до цієї чудової традиції, започаткованої в стінах Могилянки!