Архів новин 2004 - 2012

Втрата...

Дата публікації: 23.07.2008, 15:10

Передчасно пішла з життя Юлія Худякова, методист НПЦ ДП НаУКМА

Адміністрація НаУКМА з почуттям великої скорботи сповіщає
про передчасну смерть методиста
Науково-педагогічного центру доуніверситетської підготовки
Худякової Юлії Валеріївни
(27.05.1979-21.07.2008)

9 травня Ю.В.Худякова разом із своєю мамою опинились в епіцентрі вибуху газового балону на ринку біля м.Святошин. Юля отримала 65 % опіків шкіри, були пошкоджені внутрішні органи, не вдалося уникнути ампутації ноги.
Щодня Юлія боролась за життя і ми щиро вірили в її перемогу.

21 липня пішла з життя добра, щира, талановита і прекрасна людина, повна творчої та життєвої енергії. Людина, яка любила життя, любила своїх рідних та друзів, любила Академію, була небайдужою до всього, що тут відбувалось.

Родина п. Юлії дякує всім могилянцям за здану кров, за моральну та матеріальну допомогу і підтримку протягом цих 2,5 місяців боротьби за життя.

Громада могилянців - професорсько-викладацький колектив, студенти, співробітники, адміністрація висловлюють глибоке співчуття з приводу цієї тяжкої втрати рідним Юлії Валеріївни - мамі Людмилі Володимирівні та брату Валерію, близьким, друзям, найближчим колегам - співробітникам НПЦ ДП.

Прощання та чин православного відспівування відбудеться 24 липня, у четвер, об 15:45 в Іллінській церкві, поховання - у смт. Новобіличі.

Кошти для допомоги рідним можна передавати в НПЦ ДП,
Бурса, корп.9, кім. 20, тел. 425-1047, вн.тел.433.