Архів новин 2004 - 2012

Литовські журналісти відвідали НаУКМА

Дата публікації: 20.10.2008, 14:19

20 жовтня в Києво-Могилянській академії відбулася робоча зустріч адміністрації університету з литовськими журналістами, які приїхали до України в рамках прес-туру “Литва — Україна”

20 жовтня в стінах Києво-Могилянської академії відбулася робоча зустріч між адміністрацією Університету та литовськими журналістами, які приїхали до України в рамках прес-туру «Литва — Україна», організованого творчим об’єднанням «Славута» (www.slavuta.org.ua) та посольством України в Литві.

Делегацію литовських журналістів у НаУКМА представляли журналіст видання «Lietuvos ritas» Вайдас Сальджюнас (Vaidas Saldziunas), кореспондент  видання «Lietuvos zinios» Міндаугас Клусас (Mindaugas Klusas), журналіст газети «Vilniaus diena» Юліянас Галішанскіс (Julijanas Gališanskis), кореспондент «Бизнес&Балтия» Алєксандр Шахов та журналіст видання «Литовский курьер» Ніколай Жуков. Із боку Києво-Могилянської академії на зустрічі були присутні президент НаУКМА С.Квіт, віце-президент із розвитку Н.Шумкова, віце-президент із міжнародного співробітництва Л. Човнюк, керівник Докторської школи НаУКМА М. Винницький, керівник Могилянської школи журналістики Є. Федченко, керівник прес-центру Л. Сиволожська, прес-секретар НаУКМА Д.Дроздовський, керівник відділу зв’язків із громадськістю Т. Ротовська, представники відділу міжнародного співробітництва та Києво-Могилянської бізнес школи (КМБШ). Під час зустрічі журналісти мали можливість почути про історію становлення відродженої Могилянки, успіхи університету на сучасному ринку освіти, європейський досвід НаУКМА, співпрацю з іншими університетами світу, зокрема і з Університетом Вітовта Великого (Каунас, Литва).

Після робочої зустрічі для литовських гостей була проведена екскурсія територію Могилянки.

Прес-центр НаУКМА