Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 20.05.2005, 17:05

19-20 травня декан Факультету інформатики НаУКМА Микола Глибовець взяв участь в роботі 4-го міжнародного cемінару eMeReCU (Electronic Resource Centre Ukraine), організованого програмою Європейського союзу (підтримка розвитку вищих навчальних систем у країнах-партнерах шляхом співпраці із закладами країн-учасників Європейського союзу). Цей проект є альтернативою традиційним формам навчання і перебачає використання інформаційних та комунікативних технологій в учбовому процесі.

Ініціаторами та організаторами проведення семінару виступили ректор Національного університету  Острозька академія” Ігор Пасічник; декан Факультету інформатики НаУКМА Микола Глибовець; викладач факультету інформатики, математики та природничих наук Університету Прикладних Наук (Лейпциг) Клаус Хенсген. Конференцію очолив Інго-Ерік Шмідт-Брауль, директор IBA International Media & Book Agency (Берлін).

Семінар проводиться в Національному університеті "Острозька академія".