Архів новин 2004 - 2012

Премія імені Петра Могили

Дата публікації: 28.01.2009, 18:50

Визначено переможців конкурсу праць на здобуття премії імені Петра Могили

22 січня на засіданні Вченої ради НаУКМА визначено  переможців конкурсу на здобуття Премії імені Петра Могили.

Лауреатами стали:

в галузі «Суспільні науки»
Мирослава Антонович,   доктор права, доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук за монографію «Україна в міжнародній системі захисту прав людини: теорія і практика»

У галузі «Гуманітарні науки»
Лариса Брюховецька

У конкурсі брали участь чотири дослідники.
У галузі  «Суспільні науки»:
1. Мирослава Антонович, доктор права, доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук за монографію «Україна в міжнародній системі захисту прав людини: теорія і практика»
2. Олексій Гарань, доктор історичних наук, професор, цикл англомовних праць «Демократизація в Україні: передумови, успіхи, проблеми»

У галузі «Гуманітарні науки» Премію виборювали:
1. Лариса Брюховецька, головний редактор журналу «Кінотеатр», керівник Науково-дослідного центру кінематографічних студій, старший викладач кафедри культурології за монографію «Кіносвіт Юрія Іллєнка»
2. Василь Лучик, доктор філологічних наук, професор, підручник «Вступ до слов’янського мовознавства»