Архів новин 2004 - 2012

Дні Науки НаУКМА

Дата публікації: 29.01.2009, 16:49

30 січня відбудеться закриття щорічного традиційного загальноуніверситетського форуму

Дні науки НаУКМА – своєрідна січнева сесія університету – розпочата у понеділок, 26 січня, і завершиться у п’ятницю, 30 січня, пленарним засіданням на якому виступлять лауреати премії імені Петра Могили 2008 року.

Запрошуємо на Закриття Днів науки НаУКМА,
30 січня 2009 року о 15: 00 в Конгрегаційній залі Староакадемічного корпусу
.

Лауреати премії імені Петра Могили 2008 року виступатимуть з доповідями:

“Загадки історії, або Кінематографічні рефлексії з приводу минулого України"
Лариса БРЮХОВЕЦЬКА, керівник Центру кінематографічних студій, старший викладач кафедри культурології, головний редактор журналу "Кіно-Театр" – лауреат Премії імені Петра Могили в галузі гуманітарних наук за 2008 рік.

«Україна в міжнародній системі захисту прав людини: теорія і практика»
Мирослава АНТОНОВИЧ, завідувач кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук - лауреат Премії імені Петра Могили в галузі суспільних наук за 2008 рік

«Політичні партії України: сумнівні партнери демократії»
Андрій МЕЛЕШЕВИЧ, декан факультету правничих наук - лауреат Премії імені Петра Могили в галузі суспільних наук за 2008 рік.