Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 27.05.2005, 17:18

28 травня Лабораторія наукового перекладу запрошує на семінар, присвячений розгляду книжок Д. МакКвейла Mass Communication Theory та Нортропа Фрая The Great Code. The Bible and Literature

Шановні колеги,

Молодіжний гуманітарний центр
радо запрошує вас на чергові семінари проекту "Лабораторія наукового перекладу".

28 травня (субота) відбудуться дві майстерні.

11.00-14.00: семінар, присвячений розглядові книжки Д. МакКвейла Mass Communication Theory (переклад з англійської – Ольга Возьна, Галина Безух та ін., видавництво "Літопис", Львів).

Серед учасників семінару: Ігор Слісаренко, Дмитро Колчинський, Марина Палієнко, Кирило Булкін, Орися Демська-Кульчицька, Вадим Дивнич.

15.00-18.00: семінар, присвячений розглядові книжки Нортропа Фрая The Great Code. The Bible and Literature (переклад з англійської – Ірина Старовойт, видавництво "Літопис", Львів)

Серед учасників семінару: Володимир Моренець, Роман Веретельник, Тамара Гундорова, Сергій Головащенко, Віктор Котусенко.

Звертаємо Вашу увагу, що семінари відбуватимуться у приміщенні Національного університету "Києво-Могилянська академія" (авд. 4-409, вул. Волоська 8/5, 4-й корпус, 4-й поверх)

Отримати матеріали на семінар можна у координаторів проекту, надіславши запит на адресу lab@pereklad.kiev.ua з позначкою "materialy do majsterni".

Запрошуємо всіх охочих!

Координатори проекту:
Андрій Кулаков,
Володимир Єрмоленко.
Телефони: 238 25 73, 8 050 516 46 70
URL: www.pereklad.kiev.ua

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear colleagues,

we kindly invite you to the forthcoming workshops of "Scholar Translation Laboratory".

Two workshops are scheduled on Saturday, May 28, 2005

11 am – 2 pm: a workshop focused on D. McQuail's book Mass Communication Theory (translated from English by Olha Vozna, Halyna Bezukh, Litopys Publishers, Lviv)

Workshop experts: Ihor Slisarenko, Dmytro Kolchynskyi, Maryna Palienko, Kyrylo Bulkin, Orysia Demska-Kulchytska, Vadym Dyvnych

3 pm – 6 pm: a workshop focused on N. Frye's book The Great Code. The Bible and Literature (translated from English by Iryna Starovoyt, Litopys Publishers, Lviv)

Workshop experts: Volodymyr Morenets, Roman Veretelnyk, Tamara Hundorova, Serhiy Holovashchenko, Viktor Kotusenko.

Both workshops will be held at the National University of Kyiv-Mohyla Academy (build. 4, Voloska 8/5, room 409)
You can request workshop handouts by sending an email to
materialy do majsterni" in the subjet.

Project coordinators: Andriy Kulakov, Volodymyr Yermolenko
Phone: 238 25 73, 8 050 516 46 70