Архів новин 2004 - 2012

Могилянка прийняла нових спудеїв

Дата публікації: 02.09.2009, 12:45

31 серпня Києво-Могилянська академія розпочала новий навчальний рік урочистою церемонією Посвяти

31 серпня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулася урочиста церемонія Посвяти у студенти, якою ось уже 18 років поспіль відроджена Могилянка розпочинає новий навчальний рік. У 2009 році до родини могилянців долучились 1117 спудеїв бакалаврських програм, програм спеціаліста та маґістра.

Президент НаУКМА доктор філологічни наук, професор Сергій Миронович Квіт оголосив про початок нового 2009-2010 навчального року в НаУКМА! До присяги першокурсників привів Почесний президент НаУКМА , керівник Центру тестових технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук, професор, Герой України В’ячеслав Степанович Брюховецький.

З вітальним словом перед могилянцями виступили:
Почасний промовецьВолодимир Станіславович Огризко – Міністр закордонних справ (2007-2009 рр.), перший заступник Секретаря Ради національної безпеки та оборони України;
Почесний промовець від професорська-викладацького складу – кандидат хімічних наук, професор Анатолій Флавіанович Бурбан – перший віце-президент, віце-президент з навчальної роботи, завідувач Лабораторії екотехнологій та директор Центру мембранних досліджень НаУКМА;
Почесний промовець від студентівДарія Тарадай, випускниця НаУКМА (маґістр журналістики, випуск 2008 року), одна з перших докторантів першої в Україні Докторської Школи НаУКМА (PhD-програма «Масові комунікації»).