Архів новин 2004 - 2012

Фонд випускників НаУКМА

Дата публікації: 04.09.2009, 11:26

Оголошується конкурс на здобуття ґранту викладачеві НаУКМА «За кращий англомовний курс» у 2009 році

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Фонд випускників НаУКМА
оголошується конкурс на здобуття
Ґранту викладачеві НаУКМА «За кращий англомовний курс» у 2009 році

До участі у конкурсі запрошуються викладачі НаУКМА, які читають професійні курси англійською мовою  протягом 2009 року.

Умови участі у конкурсі:
1. Мова викладання лекцій та семінарів курсу—англійська
2. Стаж роботи у НаУКМА не менше 2 триместрів
3. Курс в осінньому триместрі 2009-2010 н.р.
4. Обсяг курсу – не менше 1 кредиту

Лауреата конкурсу визначатиме експертна комісія, до якої увійшли: Лариса Човнюк, віце-президент з міжнародного співробітництва, Ірина Солоненко, директор Європейських програм Міжнародного фонду «Відродження», Олена Маслюківська, старший викладач кафедри екології.

Процедура визначення лауреата: оцінювання лекцій/семінарів експертами та цільове студентське опитування.

Для викладачів, які читають курси в осінньому триместрі 2009-2010 н.р., термін подачі аплікаційних заявок до 15 вересня 2009 року.

Перелік пакету документів:
1. Аплікаційна заявка
2. Навчальний план курсу (з анотацією)
3. CV викладача
4. Розклад лекцій та семінарів.

Пакет документів потрібно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 вересня, 18.00.
Оголошення лауреата Ґранту випускників «За кращий англомовний курс» у грудні 2009 року.

Адміністратор проекту—Марія Партишева, Alumni координатор.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами: 044 417 8215, 247 7398.

Довідка: Фонд випускників НаУКМА був започаткований у 2004 році ініціативною групою випускників Могилянки. Його метою стала фінансова підтримка цільових проектів розвитку Університету шляхом проведення благодійних кампаній.

У весняному триместрі 2008-2009 н.р. участь у конкурсі брали:
Антонович Мирослава Михайлівна – Навчально-науковий семінар «Захист інтересів держави в Міжнародному Суді ООН»;
Дем’янчук Олександр Петрович – Публічні політики в Європейському Союзі;
Івахненков Сергій Володимирович – Financial Statement Auditing;
Опанасюк Юрій Арcенович – Physics

Лауреатом 2008 року став Михайло Мінаков, доктор філософських наук, випускник НаУКМА 1996 року.