Архів новин 2004 - 2012

Поновлення навчального процесу в НаУКМА

Дата публікації: 19.11.2009, 20:31

З 23 листопада Києво-Могилянська академія виходить на навчання після тритижневої перерви. Протягом цього періоду студенти мали змогу дистанційно долучатися до вивчення курсів: знайомитися з текстами лекцій, брати участь в обговореннях матеріалу, складати тести, користуватися інформаційними ресурсами Наукової бібліотеки НаУКМА (тимчасово відкриті для зовнішнього доступу). Але це не забезпечило відпрацювання   запланованої програми в повній мірі, тому було внесено зміни до графіку-календаря навчального процесу в Академії.

Так, тривалість навчання в осінньому триместрі для студентів Могилянки подовжено до 19 грудня, і, відповідно, зимова сесія триватиме з 21 до 30 грудня. Студенти матимуть змогу надолужити пропущений час і здобути необхідні знання з дисциплін. Це дуже важливо для могилянців, які в своєму навчанні є сумлінними і дотримуються вимог «Положення про запобігання плагіату та впровадження практики належного цитування у навчальному процесі НаУКМА».

Різдвяні канікули триватимуть з 31 грудня по 10 січня за рахунок весняного тижня самостійної підготовки.