Архів новин 2004 - 2012

Зустріч із архієпископом Іларіоном (Алфеєвим)

Дата публікації: 24.11.2009, 14:19

24 листопада о 15:00 в НаУКМА відбудеться зустріч із єпископом Волоколамським, головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату Іларіоном (Алфеєвим)

24 листопада о 15:00 у Конґрегаційній залі Староакадемічного корпусу НаУКМА відбудеться зустріч єпископа Волоколамського, голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків  Московського Патріархату Іларіона (Алфеєва) зі студентами Могилянки,  приурочена до виходу українського видання його книги «Таїнство віри». Ця книга належить до релігійних бестселерів, які давно й міцно увійшли до золотого фонду християнської літератури. За  попередні роки вона була перекладена  англійською, французькою, німецькою, фінською, угорською, сербською, польською та японською мовами. Українською мовою переклад здійснив Видавничий дім «АДЕФ-Україна».

Владика Іларіон – архієпископ Російської Православної Церкви, єпископ Віденський і Австрійський, представник Московського Патріархату при європейських міжнародних організаціях у Брюсселі, богослов, патролог, церковний історик, композитор, доктор філософії (Оксфорд) та доктор богослов’я (Париж).

Архієпископ Іларіон є автором більше ніж 300 публікацій, серед них – монографії, присвячені життю та вченням отців Церкви, переклади з грецької і сирійської мови, праці з Догматичного богослов’я, численні публікації в пресі.