Архів новин 2004 - 2012

Презентація видання «Ukraine in Europe: Questions and Answers»

Дата публікації: 22.01.2010, 10:48

28 січня в рамках Днів науки НаУКМА відбудеться дискусія «Вибори-2010 і міжнародний імідж України» і презентація нового видання доктора історичних наук, професора кафедри політології Олексія Гараня

28 січня о 16:30 в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (галерея мистецтв ім. О.Замостян, перший поверх Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9) відбудеться презентація видання «Ukraine in Europe: Questions and Answers» і дискусія «Вибори-2010 і міжнародний імідж України».

Презентація цього видання, підготовленого Школою політичної аналітики НаУКМА за сприяння  Міжнародного фонду «Відродження»  та Фонду ім. Науманна, вже відбулася у Мюнхені, Кьольні, Берліні, а на початку лютого - відбудеться в Лондоні за сприяння Європейської Ради із міжнародних відносин (ECFR).

У виданні обговорюються питання, які постійно ставлять іноземні журналісти, зокрема:
• Чи є нам чим пишатися в українській політиці?
• Чи загрожує Україні розкол?
• Чи можливий в Криму абхазький/південноосетинський сценарій?
• Чи був український визвольний рух антисемітським?
• Що загрожує російській мові?
• Що зміниться в Україні після виборів?
• Якою буде зовнішня політика нового Президента?

Веде презентацію проф. Олексій Гарань.
Повний текст видання на сайті  http://spa.ukma.kiev.ua/