Архів новин 2004 - 2012

Всеукраїнські судові дебати з цивільного права та процесу

Дата публікації: 04.03.2010, 10:47

Команда Могилянки стала переможцем Третіх всеукраїнських щорічних судових дебатів з цивільного права та процесу України

У Могилянці відбулися Треті щорічні судові дебати з цивільного права та процесу України, організатором яких є студентське наукове товариство НаУКМА «Scholaris». Головна мета проведення дебатів – професійна підготовка майбутніх юристів шляхом отримання ними практичного досвіду.

Судові дебати з цивільного права та процесу України – це щорічні змагання між студентами з українських університетів. Ці дебати покликані відтворити специфіку проведення справжніх судових засідань. У цьогорічних змаганнях взяли участь чотири команди з двох ВНЗ України: Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого (Харків) та Національного університету «Києво-Могилянська академія». Перемогу, за рішенням суддів, отримала команда з Києва. Звання найкращого промовця, позивача та відповідача отримали троє студентів з Харкова.