Архів новин 2004 - 2012

Нова маґістерська програма НаУКМА - «Менеджмент зв’язків з громадськістю»

Дата публікації: 16.03.2010, 16:47

У Могилянці відбувся круглий стіл на тему «Відкриття першої в Україні маґістерської програми «Менеджмент зв’язків з громадськістю»

16 березня 2010 р. в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбувся круглий стіл з приводу відкриття в НаУКМА в 2010-2011 н.р. першої в Україні маґістерської програми «Менеджмент зв’язків з громадськістю».

Учасниками круглого столу стали провідні українські PR-фахівці, представники державних установ, професійних організацій, викладачі майбутньої програми та інших вузів м.Києва.

Після презентації нової маґістерської програми НаУКМА присутні обмінялися думками довкола проблем та перспектив професійної PR-освіти в Україні. На завершення, учасники круглого столу висловили надію, що новостворена програма дозволить майбутнім фахівцям подолати поверховий підхід до PR як до «маніпулятивної технології», оволодіти позитивною наукою, мистецтвом та етикою репутаційного менеджменту, а також позитивно впливати на соціальну відповідальність бізнесу в сучасних умовах.

Детальну інформацію про МП «Менеджмент зв’язків з громадськістю» можна отримати за тел.: (044) 425 31 24,  (050) 377 91 60;
за e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .