Архів новин 2004 - 2012

День Донора крові в НаУКМА

Дата публікації: 29.03.2010, 16:00

За ініціативи Школи охорони здоров’я НаУКМА в Могилянці проведено День Донора крові

У Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за ініціативи студентів Школи охорони здоров’я був організований та проведений День Донора крові.

Цією благородною акцією організатори привернули увагу громадськості до однієї із найнебезпечніших проблем, з якою Україна стикається повсякденно, — нестача донорської крові. Учасниками першого Дня Донора крові стали студенти не лише Могилянки, а й інших вузів. Активними були і представники адміністрації НаУКМА.

Надалі організатори проекту мають на меті проведення подібних акцій у всіх вузах України, а також у різних компаніях та установах.

Проект День Донора крові підтриманий Міжнародним благодійним фондом відродження Києво-Могилянської в рамках конкурсу проектів студентських організацій НаУКМА на 2009-2010 н.р.