Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 21.07.2005, 09:57

Проект НаУКМА і European Competences (Великобританія) за підтримки компанії Теленор (Норвегія)

НаУКМА і компанія European Competences (Великобританія)підписали угоду про співробітництво з метою розробки та впровадження Проекту "Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні" за підримки компанії Теленор (Норвегія).

За цією програмою з наступного року до 400 працівників державної служби України зможуть прослухати курси запропоновані професорами Києво-Могилянської академії і Європейських університетів:

* Демократія та модернізація державного сектора через створення електронного уряду

* Європейський союз та європейська економічна зона

* Політика та програми сусідства ЄС

* Сучасний проектний менеджмент та лідерство на основі ІКТ

* Розробка і здійснення державної политики

* Прийняття рішень в управлінні

* Співпраця з громадськими організаціями

Курси провадитимуться у відремонтованій і повністю обладнаній для модульно-дистанційного навчання аудиторії - комп'ютерами, мультимедійною технікою, обладнанням для синхронного перекладу.

Координує проект служба віце-президента НаУКМА з міжнародного співробітництва.