Архів новин 2004 - 2012

Могилянці про Україну – світові

Дата публікації: 30.04.2010, 16:45

У квітні Почесний президент НаУКМА В’ячеслав Брюховецький та декан факультету правничих наук Андрій Мелешевич зустрілися з українською громадою Чикаго (Chicago, Illinois) та обговорили з її представниками роль Академії в освітній системі та суспільному житті України, перспективи розвитку Могилянки та університетські проекти.

За словами В’ячеслава Степановича Брюховецького, Могилянка  «має стати потужною науково-навчальною корпорацією, яка акцентує увагу на розвитку наукових досліджень, інтеґрованих до світового наукового процесу, працює за законами сучасного освітнього менеджменту, корпорацією, в першу чергу, орієнтованою на розвиток українського суспільства».

Представники української діаспори активно долучаються (за сприяння Києво-Могилянської фундації Америки) до реалізації одного зі стратегічних проектів НаУКМА – формування власного ендавменту, який дозволить Могилянці активніше реалізовувати науково-дослідницькі проекти, наповнюючи змістовно «університетську автономію».

Інтерв’ю з Вячеславом Брюховецьким та Андрієм Мелешевичем (відео) >>>