Архів новин 2004 - 2012

«Арабески Миколи Хвильового»

Дата публікації: 12.05.2010, 12:43

13 травня в Могилянці відбудеться презентація нового видання доктора філологічних наук, професора кафедри літератури та іноземних мов НаУКМА Віри Павлівни Агеєвої

13 травня у Конґрегаційній залі Староакадемічного корпусу НаУКМА (вул. Г.Сковороди, 2) відбудеться презентація нової книжки видавництва «Грані-Т» «Арабески Миколи Хвильового».

Концепція книги належить літературознавцю, доктору філологічних наук, професору кафедри літератури та іноземних мов НаУКМА, лауреату Державної премії України ім. Т.Г.Шевченка Вірі Павлівні Агеєвій. Ілюстраціями до текстів Хвильового стали картини О.Богомазова, К.Піскорського, А.Петрицького, Г.Нарбута.

До участі у презентації запрошені мистецтвознавці Ольга Лагутенко та Дмитро Горбачов, а також шеф-редактор видавництва «Грані-Т» Діана Клочко.

Зміст:
Передмова: Віра Агеєва «Елегія для безгрунтовних романтиків».
Основний блок, новели: 1. Редактор Карк; 2. Синій листопад; 3. Заулок; 4. Елегія; 5. Я Романтика; 6. Арабески; 7. Санаторійна зона.
Замість післямови: 1.Листи Миколи Хвильового до Миколи Зерова; 2. Аркадій Любченко. Його таємниця.

Книгу можна придбати в мережі книгарень «Є» або замовити з кур’єрською доставкою.