Архів новин 2004 - 2012

НаУКМА долучається до наукового обігу архівної україніки

Дата публікації: 29.10.2010, 16:27

Могилянка підписала Меморандум про співпрацю з Центральним державним архівом зарубіжної україніки

28 жовтня Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія» підписала Меморандум про співпрацю з Центральним державним архівом зарубіжної україніки.

В рамках Меморандуму передбачається взаємовигідне та довгострокове співробітництво у справі розвитку співпраці з закордонним українством, зокрема залучення до наукового обігу архівної україніки (особові фонди, матеріали громадсько-політичних, навчальних, релігійних та інших організацій українських громад), що є історико-культурним надбанням закордонного українства.

Центральний державний архів зарубіжної україніки створений в 2007 році як координаційний центр з питань роботи з документами, які зберігаються в інших державних архівах, архівних підрозділах організацій, громадських об’єднань чи громадян. Пріоритетним напрямом архіву є організація передавання та повернення в Україну писемної історико-культурної спадщини зарубіжних українців та українських громад.