Архів новин 2004 - 2012

Міністерське ярмо для університетської автономії

Дата публікації: 27.12.2010, 13:09

Звернення академіків НАНУ Івана Дзюби та Мирослава Поповича на підтримку НаУКМА опубліковано в «Дзеркалі тижня»

Напружена ситуація, що склалася останнім часом між Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Міністерством освіти і науки, молоді і спорту, набула широкого розголосу в суспільстві. На підтримку позиції НаУКМА виступили відомі вчені та громадські діячі, однодумці і прихильники Могилянки не лише з України, а й з інших країн.

Всеукраїнський тижневик «Дзеркало тижня» опублікував відкриті листи-звернення Івана Дзюби, академіка Національної академії наук України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України; Мирослава Поповича, академік Національної академії наук України, професора, доктора філософських наук.

Листи на підтримку позиції НаУКМА можна прочитати у свіжому номері «Дзеркала тижня» (від 25 грудня 2010 р.).