Архів новин 2004 - 2012

Могилянці представили свої програми на міжнародній виставці

Дата публікації: 18.02.2011, 19:44

16-18 лютого 2011 Національний університет «Києво-Могилянська академія» взяв участь у XIV Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2011».

Особливістю XIV Міжнародної виставки навчальних закладів цього року стало акцентування уваги на поєднанні духовності, освіти та культури.

Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма «Карше».

Дякуємо всім організаторам та співробітникам компанії «Карше» за докладені зусилля у забезпеченні ефективної взаємодії учасників у рамках освітянського форуму та дотримання високих стандартів у підготовці експозиційного простору.