Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 25.02.2011, 10:56

Цими днями вона відбується у НаУКМА

25-26 лютого 2011 р. у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбудеться ювілейна Деcята міжнародна науково-практична конференція «Конфліктологічна експертиза: теорія і методика», яку буде присвячено аналізу, узагальненню і подальшому поширенню інформації стосовно теоретичних засад і наявної практики конфліктологічної експертизи. Особливий акцент буде зроблено на обговоренні перспектив, механізмів і процедур інституалізації конфліктологічної експертизи в країнах перехідного періоду.

Тематичні напрямки роботи конференції:

• теоретичні засади, інструментарій, механізми і процедури конфліктологічної експертизи

• нормативно-правове, логіко-комунікативне і риторичне забезпечення конфліктологічної експертизи

• використання результатів конфліктологічної експертизи в державному управлінні та перспективи інституалізації незалежних недержавних експертиз

• соціально-психологічні та організаційні аспекти взаємодії НУО та державних інститутів при проведенні конфліктологічної експертизи

• громадська експертиза урядових програм: досвід і перспективи

• експертиза політичних і національних конфліктів

• експертиза міжнародних конфліктів

• експертиза конфліктів між громадянином і державою

• експертиза корпоративних конфліктів

• міждисциплінарні дослідження конфліктів.

Під час конференції заплановано засідання міждисциплінарного експертного круглого столу «ПЕРСПЕКТИВИ І ШЛЯХИ ІНСТИТУАЛІЗАЦІЇ КОНФЛІКТОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ В УКРАЇНІ».

Робочими мовами конференції є українська, російська, англійська (синхронний переклад не забезпечується).

Початок 25.02.2011 - у аудиторії 301-1, час проведення - з 10.30 до 18.30.

Телефони для довідок:

(044) 425-31-24 —кафедра зв’язків з громадськістю, психології та педагогіки НаУКМА,

(044) 463-69-31— Центр соціальної психології та управління конфліктами НаУКМА.