Архів новин 2004 - 2012

До Президента НаУМА надійшов лист подяки

Дата публікації: 28.02.2011, 09:11

Українське товариство інвестиціних професіоналів дякує за підготовку фахівців кафедрою фінансів факультету економічних наук.

У фіналі першого туру англомовного Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційного аналізу студенти НаУКМА (1 курс магістратури) Антон Литвин, Анна Снітко і Наталія Татарин підготували якісний фінальний звіт та успішно захистили отримані результати перед кваліфікованим журі.

особлива вдячність за підтримку проекту - деканові факультету професору Н.Ю.Івановій, завідувачці кафедри фінансів професору І.Г.Лук"яненко та доцентові кафедри О.К.Прімєровій.

Повний текст листа можна подивитись у наданому нижче матеріалі.