Архів новин 2004 - 2012

Авторська програма буковинських писанкарок буде представлена у Галереї мистецтв КМА

Дата публікації: 16.03.2011, 09:42

Програма включає майстер-клас та теоретичні викладки деяких результатів дослідницького пошуку трьох майстринь із Чернівців

21 березня 2011 року з 17.00 у Галереї мистецтв імені Олени Замостян НаУКМА усі охочі можуть прослухати лекцію і практично долучитись до прадавньої традиції.

Майстер-клас проводять:

Губчин Олександра Ярославівна – практичний психолог Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, писанкарка, голова громадської жіночої організації «Славія» в Чернівецькій області, член «Просвіти»,

Красовська Світлана Іванівна – практичний психолог Чернівецького комерційного технікуму, писанкарка, член громадської жіночої організації «Славія»,

Суруджій Наталя Миколаївна – лікар-методист КМУ «Міська поліклініка 2», практичний психолог, писанкарка, член громадської жіночої організації «Славія».

Майстер-клас розрахований на 40 осіб, але послухати про писанку може більша кількість зацікавлених.Заняття триває 3 години.

Кожному, хто бажає взяти участь у майстер-класі, треба принести: 3 cирих яйця, свічку з підсвічником, олівець простий. Майстрині забезпечать учасників іншими спеціальними матеріалами (віск, фарби, писачки (кирстки)).

Контактні телефони організаторів:

Брюховецька Л.І. - сл.425-60-96