Архів новин 2004 - 2012

Четверте змагання могилянських риторів

Дата публікації: 04.04.2011, 15:04

Студенти з різних факультетів НаУКМА виступили з авторськими промовами на актуальні теми сьогодення

31 березня 2011 року у НаУКМА пройшло Четверте змагання риторів, під час якого 30 студентів з різних факультетів виступили з авторськими промовами на актуальні теми сьогодення. Девіз цього заходу – «Поетами народжуються, ораторами стають».

Правила конкурсу прості:

кожен учасник є автором своєї промови;

говорити про те, що насправді тебе хвилює;

вмій бути лаконічним;

переможців визначають слухачі шляхом голосування.

Організатор заходу – Центр інноваційних методик правничої освіти (керівник Наталія Артикуца.

Захід щорічно підтримується Міжнародним благодійним фондом “Відродження КМА”, віце-президентом з розвитку Наталією Шумковою та деканом ФПвН Андрієм Мелешевичем.

Учасники змагань у своїх виступах порушували питань, які хвилюють нинішнє студентство. Серед них: «Хто, як не ми?» (Пустовий Олександр – ФГН-4), «Совість і закон» (Ященко Катерина – ФПвН-1), «Хто я?» (Кирієнко Анастасія – ФПрН-2), «Чи я українець?» (Корсак Роман – ФЕН-2)«Коли ми справжні» (Куріліна Тетяна – ФГН-4), «На гачку» (Князь Лілія – ФЕН-2), «Не дайте суспільству вас зруйнувати» (Фам Чунг Кієн – ФЕН-3), «А може ти і є обраний?» (Бундюк Олеся – ФЕН-2), «Не ховайся» (Василевська Катерина – ФЕН-2), «Чи хороша ти людина?» (Микитюк Анастасія (ФГН-3), «Звільнися» (Гальченко Віоріка – ФЕН-2), «Любов до іншого як шлях до себе» (Мулярчук Ольга – ФСНСТ-3, «Втрачене покоління он-лайн» (Гондусенко Ірина – ФСНСТ-3), «Прейскурант часу» (Кондратюк Марія – ФСНСТ-3, «Розчаровані» (Тимофієнко Михайло – ФПрН-2), «Те, що нам не належить» (Долинна Анна – ФПвН-3) та інші.

Переможці конкурсу: 1 місце – Фам Чунг Кієн (ФЕН-3), 2 місце – Буднюк Олеся (ФЕН-2), 3 місце – Давиденко Іванна (ФПрН-3).

ВІТАЄМО!