Архів новин 2004 - 2012

19 квітня відбудеться відкриття студентського фотопроекту «Світлі Світлини»

Дата публікації: 18.04.2011, 11:51

Виставка стала результатом спільної праці молоді в перший день поширення Нескінченної Епідемії Доброти у Києві

17 лютого 2011 року вперше у Києві була організована і проведена акція «Нескінченна Епідемія Доброти» на Всесвітній День Спонтанного Прояву Доброти.

Після перформансу біля станції метро Хрещатик молодь попрямувала поширювати Нескінченну Епідемію Доброти вулицями Києва.

Були проведені наступні заходи:

«Вільні Обійми» - волонтери обіймали переходжих;

«Кредити Доброти» - поширення карток, які потрібно було передати іншим людям;

«Позитивні Листівки» - дарування листівок незнайомцям та незнайомкам;

«Тролейбус Доброти» - читання віршів у тролейбусі;

«Привітання мешканців інших міст у Києві» - молодь стояла на вулицях Києва із плакатами з написами: «Раді вітати вас у Києві», «Київ радий вам» та інші.

Крім того не були залишені поза увагою найменш захищені категорії населення.

Волонтери відвідали БТ «Джерела», Будинок для онкохворих дітей «Запорука» та Дитячий будинок «Ясний», де вони дарували іграшки дітям, проводили ігри та майстеркласи.

Театр історичного танцю «Al`entrada» провів концерт у Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій. Завершився Всесвітній День Спонтанного Прояву Доброти джаз-вечіркою у галереї «ПідWall» у НаУКМА.

19 квітня о 18 годині відкривається фотовиставки «Світлі світлини».

Вона має на меті показати суспільству, що робити добрі справи приємно і легко, і нагадати, що любов і тепло є у кожному серці. Не зважаючи на те, що офіційна назва заходу – фотовиставка, на вікритті буде більше подій, аніж просто демонстрація зворушливих фотографій з дитячих будинків та благодійних організацій.

У відкритті візьмуть участь:

Професор Школи журналістики НаУКМА Ігор Срібняк;

Києво-Могилянський Театральний Центр «Пасіка»;

представник БТ «Джерела»;

представник Всеукраїнського Благодійного Фонду «Запорука»;

Ансамбль Старовинної музики НаУКМА.

Фотовиставка відбувається за підтримки Терезії та Арсенія Яценюків.

Виставка демонструватиметься з 19 квітня до 27 квітня 2011 року, на 3-му поверсі КМЦ НаУКМА, вул. Іллінська, 9.