Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 04.10.2005, 09:51

Перший телеміст між Могилянською школою журналістики НаУКМА та Школою телекомунікацій Університету Огайо (США)відбувся у посольстві США у Києві

3 жовтня у приміщенні посольства США відбулася перша телевізійна конференція
(телеміст) між Могилянською школою журналістики НаУКМА та Школою телекомунікацій Університету Огайо (США).

У цій інтерактивній зустрічі взяли участь викладачі та студенти обох університетів. Зокрема могилянські викладачі були присутні з обох сторін. Так, з києвської студії в розмові брала участь викладачка радіоспеціалізації Тетяна Локоть, з американської - викладач сучасних теорій масової комунікації НаУКМА Дмитро Колчинський, який зараз перебуває в Огайо на стажуванні.

Був обговорений спеціальний проект запровадження громадського мовлення в Україні, розроблений в Університеті Огайо, та інші мас-медійні проблеми нашої держави.