Архів новин 2004 - 2012

У НаУКМА відбудеться Другий семінар з актуальних питань права ЄС

Дата публікації: 05.04.2012, 09:34

11 квітня 2012 року у рамках програми ім. Жана Моне

11 квітня 2012 року у рамках програми ім. Жана Моне відбудеться Другий семінар з актуальних питань права Європейського Союзу.

Тема заходу - "Імплементація і застосування "секторального acquis" ЄС у правовій системі України: здобутки, проблеми і виклики". Під час семінару провідні українські та іноземні науковці і експерти з права ЄС обговорять здобутки і прогрес імплементації і застосування "секторального acquis" ЄС у правовій системі України на шляху до асоціації між Україною і ЄС.

Цільова аудиторія семінару: науковці, експерти з європейських студій, правники, викладачі і студенти соціальних дисциплін, вчені, журналісти, державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування, усі, хто цікавиться правовими аспектами відносин між ЄС і Україною, європейськими студіями.

Початок роботи семінару – 11 квітня о 9.00.

Місце проведення: вул. Іллінська, 9 (ауд. 425, 4-й поверх 4-го корпусу НаУКМА).

Програму та прес-реліз семінару можна прочитати на сторінці кафедри.