Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 28.11.2005, 14:03

НаУКМА нагороджений почесним Сертифікатом від Канадсько-Української Парламентарної Програми за внесок у підтримку та розвиток цієї програми в Україні

26 листопада 2005 року в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" відбувся фінальний етап Всеукраїнського студентського конкурсу есе на тему  "ЯКБИ Я БУВ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ..."

Національний університет "Києво-Могилянська академія" нагороджений почесним Сертифікатом від Канадсько-Української Парламентарної Програми за внесок у підтримку та розвиток цієї програми в Україні.
Студент НаУКМА Дмитро Дроздовський став фіналістом цього конкурсу і отримав сертифікат переможця.
За Правилами конкурсу кожен учасник мав представити своє бачення шляхів та конкретних кроків, потрібних для подальшого розвитку держави з метою зміцнення демократичних засад та підвищення рівня життя в Україні.
Конкурс проходив за підтримки Асоціації випускників Канадсько-Української Парламентської Програми та за сприяння  Фундації Катедри Українознавчих Студій Торонтського Університету (Канада).