Архів новин 2004 - 2012

Відкриття фотовиставки "Наш Поділ"

Дата публікації: 03.03.2006, 14:59

В приміщенні Бібліотечної галереї НаУКМА відкрилась фотовиставка професора НаУКМА Сергія Ісаєва

3 березня 2006р. в приміщенні Бібліотечної галереї НаУКМА відкрилась фотовиставка професора НаУКМА Сергія Ісаєва "Наш Поділ".

На фотовиставці представлені  роботи  відомого українського науковця, вченого-хіміка, доктора хімічних наук, професора, викладача кафедр хімії та екології, зам. декана факультету природничих наук НаУКМА" С.Д. Ісаєва. Сергій  Дмитрович відомий в Україні та за її межами фахівець у галузі дослідження похідних  адамантану і інших каркасних сполук.
Захоплення фотографією Сергій Ісаєв проніс через усе життя. На виставці можна побачити фотографії старого Подолу майже 40-річної давнини, що через призму погляду автора та об'єктив фотоапарата дозволять кожному відвідувачу фотовиставки відчути подих часу та доторкнутися до миттєвостей швидкоплинного життя.

Фотовиставка проходить за адресою: 1-й корпус НаУКМА, Бакалаврська бібліотека, вул. Сковороди, 2.