Архів новин 2004 - 2012

Конкурс на здобуття часткової стипендії

Дата публікації: 03.04.2006, 16:23

Оголошено конкурс на здобуття часткової стипендії на участь у конференціях, семінарах, навчанні в літніх школах у закордонних університетах протягом 2006 року

Оголошується конкурс на здобуття часткової стипендії на участь у конференціях, семінарах, навчанні в літніх школах у закордонних університетах протягом 2006 року, в рамках спільного проекту компанії САН Інтербрю Україна (ТМ "Чернігівське"), Фонду братів Кличків та НаУКМА.

Умови участі у конкурсі:

• студенти і аспіранти НаУКМА (які продовжуватимуть мати цей статус на момент поїздки)
  • відповідність теми конференції / семінару, програми навчального курсу закордонного університету темі дослідження / спеціалізації студента в НаУКМА
  • студент / аспірант не отримував  грант по проекту “Обирай серцем” за іншими напрямками

Процедура розгляду заяв та визначення кандидатури стипендіата:

Претендент подає:

• коротке есе українською мовою (до 300 слів), в якому обґрунтовується важливість участі в конференції/ семінарі/ навчанні у літній школі для професійного та наукового розвитку студента (в електронному або друкованому вигляді)
  • резюме українською та англійською мовами (в електронному або друкованому вигляді)
  • офіційне запрошення на конференцію/ семінар/ навчання в літній школі (в друкованому вигляді)
  • інформацію пор статус учасника конференції/ семінару (доповідач, стендова доповідь, слухач) (в друкованому вигляді)
  • обґрунтування фінансової потреби
  • інформацію про фінансування (часткове) від сторони, що запрошує, або іншої установи (в друкованому вигляді)
  • висновок наукового керівника/ викладача факультету, на якому навчається претендент / аспірант, щодо відповідності теми конференції/ семінару/ програми  літньої  школи  до теми наукового дослідження/ спеціалізації  студента (в друкованому вигляді)

Максимальна очікувана сума гранту – 3000 грн.

Конкурсна комісія розглядає документи, визначає і затверджує кандидатури переможців.

Аплікаційний період – з 17 квітня до 7 червня 2006 року

Аплікаційний період

Оголошення результатів

17 квітня 2006 р –  12 травня 2006 р.

19 травня 2006 р.

15 травня 2006 р – 7 червня 2006 р.

17 червня 2006 р.

Документи подавати у Відділ міжнародного співробітництва НаУКМА, Тетяна Нарчинська

(5-й корпус НаУКМа ауд. 319, тел. 425-50-16, demy@ukma.kiev.ua)

Детальна інформація про фінансові та організаційні умов - на сайті  www.dfc.ukma.kiev.ua