Архів новин 2004 - 2012

Почесний доктор НаУКМА Іван Сергієнко:

Дата публікації: 12.05.2006, 15:48

Почесний доктор НаУКМА Іван Сергієнко: "...Хай живе наука та випускники університету завжди будуть успішними"

12 травня у НаУКМА відбулася інавґураційна лекція Почесного доктора НаУКМА Івана Сергієнка, академіка НАН України, директора Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова, на тему "Виклики часу в кібернетичному просторі".

За словами Почесного доктора, Україна здатна вже в найближчий час увійти в європейський і світовий інформаційний простір рівноправним учасником, котрий має й потужні суперкомп'ютерні системи з комп'ютерними технологіями і достатньо швидкісними і надійними телекомунікаційними мережами, і свої вітчизняні оригінальні бази даних та бази знань, які мають велике значення  для розвитку багатьох сфер людської діяльності. Також Іван Сергієнко зазначив, що вже нині українські кібернетики працюють над стратегією розвитку інформаційного суспільства.

Після завершення лекції академіку Івану Сергієнку було вручено диплом Почесного доктора НаУКМА.

Для історії у Хвальній книзі Могилянки пан Іван залишив такий запис:
"Щиро бажаю викладачам і студентам університету успіхів та міцного здоров'я. Хай живе наука та випускники університету завжди будуть успішними".