Архів новин 2004 - 2012

Вітаємо Юрія Савельєва, завідувача відділу докторантури та аспірантури НаУКМА,

Дата публікації: 06.06.2006, 10:34

Вітаємо Юрія Савельєва, завідувача відділу докторантури та аспірантури НаУКМА, з престижною нагородою Міжнародної Соціологічної Асоціації (ISA). Високе журі на чолі з президентом ISA Петром Штомпкою відзначило доповідь пана Юрія серед восьми найкращих робіт на Всесвітньому конкурсі молодих соціологів.
Серед 17-ти цьогорічних лауреатів конкурсу, який відбувається раз на чотири роки під егідою Міжнародної Соціологічної Асоціації, більшість становили дослідники з американських університетів і лише двоє представляли вищі навчальні заклади  країн пострадянського простору - Європейській університет в Санкт-Петербурзі (Росія) та НаУКМА.
За результатами конкурсу пана Юрія було запрошено до участі в роботі XVI Всесвітнього Соціологічного Конгресу (Дурбан, Південно-Африканська Республіка), а також на семінар для переможців конкурсу.