Архів новин 2004 - 2012

Тур до Китаю та Сингапуру

Дата публікації: 30.08.2006, 13:24

З 29 липня по 11 серпня 2006 року Києво-Могилянська бізнес-школа провела міжнародний навчальний тур для учасників програм MBA до Китаю та Сингапуру

29 липня 2006 року топ-менеджери 51 українських компаній вирушили до міжнародного навчального туру до Китаю та Сингапуру, організованого для учасників програм EМВА Києво-Могилянською Бізнес-Школою [kmbs]. Також до цього туру приєднались кілька учасників Президентської програми МВА та, що особливо приємно, випускників ЕМВА kmbs.

Цілей в міжнародного туру кілька:
- занурити учсників ЕМВА в абсолютно інші культурні умови та намагатись практикувати відкритість до усього побаченого та почутого, а також дати їм можливісь подумати над своїм бізнесом, подивитись на все під іншим кутом зору;
- зрозуміти, які економічні та бізнес-процеси відбуваються в Азії, що це може означати для України та українського бізнесу в перспективі 5-10 років, особливо ще й тому, що дана частина світу менш відома українському бізнесу;
- ознайомити власників та керівників українських компаній зі стратегіями роботи компаній, на ринках, що дуже активно й швидко розвиваються.

Тур пролягає через такі міста як Пекін, Шанхай та Сингапур, а загалом в рамках туру учасники відвідають 2 компанії в Китаї та 5 компаній, 2 бізнес-асоціації і 2 державні структури в Сингапурі, а також прослухають семінари про особливості ведення бізнесу на ринках Азії у Сhina Europe International Business School [CEIBS] та Singapore National Technical University.

Детальніше  - на сторінках kmbs.