Архів новин 2004 - 2012

Відбувся науково-практичний семінар

Дата публікації: 27.12.2006, 18:35

Президентом консалтингової фірми Tesla2 (США) Марком Уореном, за участю кафедри управління та підприємництва факультету економічних наук НаУКМА, проведено науково-практичний семінар з управління якістю організацій і особливостей впровадження Lean-management в практиці українських виробників продукції та послуг. До участі в семінарі, окрім викладачів бізнес-дисциплін кафедри та студентів, були запрошені керівники вітчизняних підприємств, таких як “Стєрх”, “Рунов-скул”, “Юніком-авто” та інших.
Відбувся взаємний обмін досвідом впровадження комплексних систем управління якістю, що забезпечують конкурентоспроможність вітчизняного виробництва в умовах відкритої економіки.