Архів новин 2004 - 2012

Премія імені Петра Могили

Дата публікації: 25.01.2008, 15:37

Премія імені Петра Могили. Завершився конкурс праць на здобуття Премії імені Петра Могили. 24 січня на засіданні Вченої ради НаУКМА оголошено переможців

24 січня на засіданні Вченої ради НаУКМА оголошено переможців конкурсу на здобуття Премії імені Петра Могили.

Лауреатами стали:
в галузі «Суспільні науки»

Андрій МЕЛЕШЕВИЧ,   доктор філософії в галузі політології (Ph.D, Syracuse University), декан факультету правничих наук
за монографію “Party System in Post-Soviet Countries: A Comparative Study of Political Institutionalization in the Baltic States, Russia, and Ukraine ”

в галузі «Гуманітарні науки»

за монографію «Інтелектуальна проза Віктора Петрова-Домонтовича»

У конкурсі брали участь п’ять дослідників.
     У галузі «Гуманітарні науки»:

1. Віра АГЄЄВА, доктор філологічних наук, професор кафедри літератури та іноземних мов
Монографія «Інтелектуальна проза Віктора Петрова-Домонтовича». - К.: Вид-во «Факт», 2006. – 432 с.

2. Сергій ГОРІН,  кандидат історичних наук, доцент кафедри історії .
Монографія “Монастирі Західної Волині (друга половина ХУ – перша половина ХУІІ ст. )”. - Л.: Вид-во Отців Василіян "Місіонер", 2007. – 334 с.

3. Максим ЯРЕМЕНКО, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії
Монографія “Київське чернецтво ХУІІІ ст. ”. - К.: Вид. Дім "Києво-Могилянська академія", 2007. – 304 с.

В галузі «Суспільні науки» Премію виборювали:

1. Андрій МЕЛЕШЕВИЧ, доктор філософії в галузі політології (Ph.D, Syracuse University), декан факультету правничих наук
Монографія “Party System in Post-Soviet Countries: A Comparative Study of Political Institutionalization in the Baltic States, Russia, and Ukraine ”.- USA: Palgrave Macmillan, 2007. – 262 с.

2. Лариса КРАСНІКОВА, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів,
Ірина ЛУК’ЯНЕНКО, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів
Посібник «Практикум з мікроекономіки (тести, проблемні ситуації, вправи). – К.: Вид. Дім «Києво-Могилянська академія», 2005. – 318 с.

На конкурс в галузі «Природничі науки» була подана лише одна робота - посібник «Молекулярна фізика» авторів Ю.І.Шиманський, О.Т.Шиманська і вже другий рік поспіль Вчена рада згідно з п.3.1. Положення про Премію імені Петра Могили змушена визнавати конкурс в цьому важливому науковому напрямі таким, що не відбувся.

Фахові експертні комісії

ГУМАНІТАРНІ НАУКИ