Архів новин 2004 - 2012

КМІС - 15 років

Дата публікації: 30.01.2008, 18:30

КМІС - 15 років! Вітаємо Київський міжнародний інститут соціології з 15-річчям дослідницької діяльності!

Громада Національного університету «Києво-Могилянська академія» вітає Київський міжнародний інститут соціології  -  перший в Україні недержавний науково-дослідний інститут -  з 15-річчям активної дослідницької діяльності.   Протягом всіх цих років колектив КМІСу  забезпечував широкий доступ громадськості до даних соціологічних досліджень українського суспільства, створював умови для неупередженого, ґрунтовного,  цілісного розуміння суспільно-політичного життя України.

Ми пишаємося тим, що КМІС є активним учасником відродження та розвитку Могилянки, головним партнером НаУКМА у формуванні  професійної школи українських соціологів – студентів, викладачів, науковців.

Вся університетська спільнота цінує професіоналізм команди КМІС та бажає творчих досягнень, реалізації  задуманих проектів, вдалого ділового партнерства та подальшого суспільного визнання.