Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 15.04.2005, 08:56

З 13 по 15 квітня Корпорація Intel та Факультет інформатики НаУКМА проводять Дні комп’ютерних знань Intel в НаУКМА

Це ще одна освітня акція в рамках широкомасштабної програми з підвищення рівня комп’ютерної обізнаності студентів і викладачів вищих навчальних закладів, яка реалізується в цьому році в Україні найбільшим в світі виробником мікропроцесорів, провідним виробником обладнання для комп’ютерів, мережних і комунікаційних продуктів – корпорацією Intel. Дні комп’ютерних знань Intel, що відбулися в КМА, пройшли за участю компанії «Версія», що володіє статусом постачальника рішень на базі продукції Intel (Intel Premier Provider). Під час акції в Києво-Могилянській Академії будуть демонструватися можливості найсучасніших персональних комп’ютерів на базі процесора Intel® Pentium® 4 з підтримкою технології Hyper-Threading (HT) і ноутбуків на базі технології Intel® Centrino™ для мобільних ПК. Декілька тематичних зон присвячені різним аспектам використання інформаційних технологій в навчанні – математичне моделювання, засоби мультимедіа в освіті (включаючи обробку цифрових фотографій в Adobe Photoshop і відеомонтаж), 3-D дизайн, використання мобільних пристроїв в освітньому процесі. Особливістю акції в КМА є зона безпровідникового доступу в Інтернет, де будь-хто з бажаючих може на особистому досвіді впевнитись в перевагах мобільного стилю життя. Особливий акцент зроблено на показі прикладів використання технології Intel Centrino для мобільних ПК і сучасного навчального програмного забезпечення для освіти, спілкування і пошуку інформації. Використовуючи найсучасніші ноутбуки на базі технології Intel Centrino для мобільних ПК, відвідувачі демо-виставки Intel можуть подорожувати Інтернетом, знайти необхідну інформацію, поспілкуватись з друзями тощо. Для студентів, а також аспірантів і викладачів, які цікавляться передовими інформаційними технологіями, будуть організовані семінари і лабораторні роботи, присвячені бездротовими технологіям передачі даних стандарту Wi-Fi. Матеріал для цих лабораторних робіт розроблений спеціалістами Лабораторії фізичних основ і технологій бездротового зв’язку радіофізичного факультету Нижньогородського державного університету ім. М.І.Лобачевского в тісній співпраці з спеціалістами корпорації Intel. 15 квітня на фінальному семінарі спеціалісти корпорації Intel підведуть підсумки акції, вручать нагороди і подарунки найактивнішим учасникам Днів комп’ютерних знань Intel, а також дадуть відповіді на запитання студентів. Компанія «Версія» зробить спеціальну пропозицію для студентів, надаючи їм можливість придбання зі скидкою ПК на базі процесора Intel Pentium 4 з підтримкою технології Hyper-Threading і ноутбуків на базі технології Intel Centrino. За час дії програми на території СНД Дні комп’ютерних знань Intel відвідали близько 240 тисяч студентів і викладачів. В 2004 р. подібні акції відбулись в 17 містах Росії, України, Білорусії, Азербайджану, Арменії, Казахстану, Молдови, Киргизії, Узбекистану за участю 90 тисяч студентів і викладачів вузів. У 2005 році учасниками акції стали 14 тис. студентів і викладачів Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського (ДонДУЕТ), Київського університету економіки і права „КРОК”, Харківського національного університету ім. Каразіна. До кінця року планується ще 25 таких акцій в Україні і більше 50 в 35 містах країн СНД.