Архів новин 2004 - 2012

Завершився проект «Славетні могилянці»

Дата публікації: 26.05.2008, 14:26

Завершився проект «Славетні могилянці» - До першої трійки увішли: В.С. Брюховецький, Г.С. Сковорода та П. Могила

Завершився проект «Славетні могилянці», проведений студентською організацією «Могилянська ініціатива» спільно з адміністрацією НаУКМА та за інформаційної підтримки Радіо КВІТ.

Протягом місяця студенти визначали найславетніших за всю історію Могилянки. Надійшов 201 бюлетень, названо 228 прізвищ. Найбільшу активність проявили студенти ФГН та ФПрН.

Результати можна назвати цілком передбачуваними: на першому місці, з майже подвійною перевагою, В.С.Брюховецький, на другій сходинці розмістився Г.С. Сковорода, а «бронзу» взяв Петро Могила.
Загалом же серед славетних явно переважають представники сучасної Могилянки:
викладачі: Дикий Є.О., Опанасюк Ю. А., Тихолаз А. Г., Захарійченко Ю. О., Головащенко С. І., Кірсенко М. В., Лаврінець О. Я.;
декани: Щербак В. В., Іванова Н. Ю., Третякова О. В.;
президент НаУКМА Квіт С. М.;
меценат Антонович О. М.;
студенти: Динчик, Давиденко Денис, Євген Капшук (Їжачок), Азімов Федір.
До числа «переможців» також увійшли такі історичні постаті:
гетьмани: Іван Мазепа, Петро Конашевич-Сагайдачний, Пилип Орлик, Іван Виговський;
вчений Михайло Ломоносов;
фундаторка Галшка Гулевичівна;
архітектор Іван Григорович-Барський;
церковний діяч Феофан Прокопович.

Особливої уваги заслуговують голоси, напевно, найсвідоміших студентів, віддані за «себе» та персонажів з сайту udaff.com – Люка Скайвокера і Барака Обаму.